Preparaty Przedtreningowe

Trec - S.A.W. 200g
(Na podstawie 0 Recenzji)

  Trec - S.A.W. 200g

  67,00 zł


  • Inpost kurier: od 10 zł!
  • Poczta Polska ekonomiczna: 10 zł
  • Odbiór osobisty: Darmowy
  • Wysyłka zagraniczna

  Opis produktu


  TREC - S.A.W. 200g

  Jest to wysoko skoncentrowana formuła stosowana przed treningiem

  Dodaje energii, wytrzymałości

  Powoduje waskularyzację

  W swoim składzie ma bardzo silnie skoncentrowane składniki i właściwie dobrane dawki

  Trec Nutrition SAW jest niezwykle silnie skoncentrowaną formułą dla profesjonalistów, którą stosuje się przed treningiem. Produkt ten cechują właściwości anaboliczne oraz zwiększające obwód mięśni. S.A.W. powoduje odżywienie oraz lepsze dotlenienie tkanki mięśniowej oraz stymuluje do jej rozrostu. Zawarty w składzie ekstrakt beta-alaniny oraz neurostymulatorów wpływa na poprawę wytrzymałości i koncentracji. Gwarantuje także zwiększenie poziomu energii. Dzięki unikalnemu składowi hamuje zakwaszanie tkanek oraz zapobiega przemęczeniu. Wpływa on także na rozbudowę tkanki mięśniowej i poprawę jej wydolności w trakcie treningów.

  Jeżeli tracisz już chęci i motywację do dalszych ćwiczeń z powodu braku widocznych efektów, przemęczenia i palenia mięśni, koniecznie sięgnij po super anaboliczny produkt. To on zapewnia zadowalające efekty, koncentrację i wytrzymałość.

  PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO SPORTU

  Jeżeli zależy Ci na konkretnych efektach i wiesz, że będą one wymagały intensywnej pracy nad własnym ciałem, to z pewnością nie możesz zapomnieć także o właściwej suplementacji. Aby Twoje mięśnie były w stanie nieprzerwanie ćwiczyć, potrzebują profesjonalnych produktów. Niezależnie od dziedziny sportu jaką uprawiasz, potrzebujesz dobrze skomponowanej mieszanki składników, które są bezpieczne, skuteczne i przede wszystkim ich działanie zostało potwierdzone podczas licznych badań. Nie ryzykuj mieszając różne odżywki na własna rękę. Zaufaj specjalistom, którzy skomponowali dla Ciebie Trec Nutrition SAW. Należy pamiętać, że to jakość, kompozycja składników aktywnych oraz dawka gwarantują sukces Twoich treningów.

  SKONCENTROWANA SIŁA

  Dzięki skoncentrowanym składnikom zawartym w preparacie Twoje mięśnie zyskają na sile i rozmiarze. Twoje ciało stanie się z kolei bardziej sprawne, a to wszystko dzięki SAW TREC NUTRITION. Jest on niezwykle silnym stackiem stosowanym przed treningiem. Dzięki niemu odczujesz przypływ energii, który pozwoli Ci na SUPER ANABOLIC WORKOUT!

  ABSOLUTNA SYNERGIA, TYLKO SPRAWDZONE SKŁADNIKI

  S.A.W. jest formułą, która łączy w sobie sprawdzone i przebadane składniki. Kompozycja ta jest bezpieczna i przede wszystkim skuteczna, o czym przekonasz się już po pierwszej dawce. Preparat ten nie posiada w swoim składzie cukrów, wypełniaczy czy innych substancji, które nie wpływają na trening. Aż 96 procent składu, to substancje aktywne i czynne biologicznie, które mają właściwości anaboliczne oraz ergogeniczne. Dzięki temu Twój trening będzie trwał dłużej, będzie bardziej wydajny i skuteczny. Preparat ten gwarantuje także rozbudowę beztłuszczowej masy mięśniowej, która również wpłynie na zwiększenie ogólnej siły i wytrzymałości ciała.

  SUPER Pump Vasodilators

  Połącznie boosterów NO, czyli alfa-ketoglutaranu oraz jabłczanu l-argininy i cytruliny, wpływa na przyspieszenie syntezy tlenku azotu w ciele. Dodatkowo aby wzmocnić skuteczność produktu, dodano do niego ViNitrox™ , czyli ekstrakt z winogron oraz jabłek. Dzięki tak skrupulatnemu dobraniu składników zauważysz, że waskularyzacja trwać będzie zdecydowanie dłużej niż po zastosowaniu innych preparatów. Twoje mięśnie będą świetnie ukrwione, dzięki czemu ułatwiony będzie proces ich dotlenienia oraz dostarczenia im składników odżywczych.

  ANABOLIC Energy Maximizer

  Podczas długotrwałych ćwiczeń, ten preparat pozwoli Ci na maksymalizację i wydłużenie treningu. Beta-Alanina zawarta w jego składzie hamuje proces zmęczenia oraz zakwaszania organizmu. Karnozyna, która powstaje z beta-alaniny jest niczym naturalny bufor, dzięki któremu w komórkach mięśniowych panują idealne warunki metaboliczne. Konsekwencją tego jest zminimalizowanie bólu w obrębie trenujących mięśni oraz ograniczenie pieczenia podczas ich skurczy. W preparacie znajdują się także neurostymulatory, które pobudzają układ nerwowy oraz wpływają pozytywnie na koncentrację podczas treningu. Tauryna i L-tyrozyna są prekursorami neuroprzekaźników, w związku z czym opóźniony jest proces wyczerpania czy zmęczenia. Z kolei kofeina wpływa korzystnie na metabolizm i układ nerwowy.

  WORKOUT Creatine Surge

  Podczas intensywnych ćwiczeń w komórkach ludzkich następują gwałtowne przemiany metaboliczne. Komórki naszego ciała potrzebują wtedy dużych ilości ATP, aby poradzić sobie z wytwarzaniem oraz transportowaniem energii. Aby w organizmie była odpowiednia ilość tych zasobów, warto spożyć kreatynę. W preparacie znajduje się jej monohydrat, jabłczan oraz ester etylowy. Dzięki takiemu połączeniu transport i wchłanianie tego związku jest ułatwione.

  KOMU POLECANY JEST PREPARAT?

  S.A.W. stworzony został z myślą o profesjonalistach, którzy aktywnie uprawiają sporty. Szczególnie sprawdzi się w przypadku sportów ciężarowych, walki oraz w przypadku trójboistów.

  SAW Trec Nutrition to niezwykle silny produkt, którego działanie poczujesz już po pierwszym użyciu. Dzięki jego regularnemu przyjmowaniu, zauważysz rozrost tkanki mięśniowej, poprawę wyników sportowych oraz przyrost siły.

  Skład:

  Porcja: 5 g
  Porcji w opakowaniu: 40
  Opakowanie: 200 g

  Wartość odżywcza
  w 1 porcji
  L-Arginina HCL, ViNitrox: Ekstrakt Winogron i Jabłek2080mg
  Beta-Alanina, L-Tyrozyna, Tauryna ,Ekstrakt grejpfruta1351mg
  Kofeina bezwodna100mg
  Monohydrat kreatyny, buforowoany monohydrat kreatyny - KREALKALYN1250mg

  Dawkowanie:

  W zależności od zapotrzebowania, intensywności wysiłku i wrażliwości na działanie preparatu rozpuścić 5–15 g (1–3 miarek) w 100–200 ml wody używając do tego szejkera. Preparat stosować na 30 min. przed planowanym treningiem.
  Uwaga! Produkt ma silne działanie pobudzające, nie stosować przed snem!

  Recenzje produktu


  Na razie nie dodano żadnej recenzji.

  Dodaj recenzję

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany. *

  Trec - S.A.W. 200g

  Trec - S.A.W. 200g

  Ostatnio oglądane produkty