Real Pharm - Creatine 500g

59,00 zł

Ilość

Dodaj do listy życzeń

Real Pharm - Creatine  500g


Pragniesz rozbudować masę mięśniową i siłę? Real Pharm Creatine 500g pomoże Ci uzyskać wymarzone rezultaty!

 Real Pharm Creatine 500g to najwyższej jakości monohydrat kreatyny wzbogacony od odpowiednią dawkę tauryny. Produkt zawiera w 100%-ach najbardziej przyswajalną formę kreatyny,która jest bardzo ważnym źródłem energii dla osób uprawiających sport.  Real Pharm Creatine pozwala na zwiększenie intensywności i objętości treningów, nawadnia i powiększa komórki mięśniowe tworząc im odpowiednie środowisko do wzrostu anabolicznego oraz korzystnie wpływając na samopoczucie i regenerację całego organizmu. Zawarta w preparacie tauryna dodatkowo ogranicza zmęczenie mięśniowe, chamuje procesy kataboliczne, a także ułatwia transport kreatyny do komórek mięśniowych.

Real Pharm Creatine to produkt czysty, niezawierający żadnych domieszek. W jego składzie znajduje się tylko najwyższej jakości monohydrat kreatyny oraz wysoka dawka tauryny! Produkt występuje w postaci łatwo rozpuszczalnego proszku.

Skład: monohydrat kreatyny, L-tauryna.

Składniki aktywne1 porcja(5 g)%ZDS
monohydrat kreatyny

w tym: kreatyna

4950 mg

4356 mg

**
L-tauryna50 mg**

%ZDS – Zalecane Dzienne Spożycie, ** – brak ustalonej normy ZDS.

 

Sposób użycia: raz dziennie spożyć 1 porcję produktu wymieszaną z 200 ml wody lub soku. Nie przekraczać maksymalnej 1 porcji produktu do spożycia dziennie.

UWAGI: Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt przeznaczony dla dorosłych i zdrowych osób. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące.

Napisz opinię

Real Pharm - Creatine 500g

Real Pharm - Creatine 500g

Napisz opinię