Odżywki białkowe

Odżywki białkowe

Katalog

Włączone filtry:
  Smak

  Białko stanowi nieodzowny element diety każdego sportowca. Umożliwia ono szybki przyrost masy mięśniowej. Odżywki białkowe zawierają najczęściej produkty odzwierzęce. Oczywiście można znaleźć również takie, które składają się z białek roślinnych lub mieszanego pochodzenia. Bardzo popularne stają się ostatnio odżywki białkowe oparte na soi. Są one lekkostrawne, a przy połączeniu z innymi preparatami potrafią zapewnić bardzo zadowalające efekty. Oczywiście nie mogło ich zabraknąć w naszym sklepie.

  Dlaczego powinieneś używać odżywek białkowych

  Wraz ze wzrostem intensywności i częstotliwości treningów, białko, które jest składnikiem naszego organizmu, zużywa się. To dlatego tak ważna jest odpowiednia suplementacja. Idealnym do tego produktem są odżywki białkowe pomagające nie tylko regenerować masę mięśniową po treningu, ale także wspomagające jej budowę. Ponadto odżywki białkowe zapobiegają zanikowi masy mięśniowej wraz z wiekiem. To bardzo skuteczny pomocnik w zwalczaniu tkanki tłuszczowej.

  Oferta naszego sklepu - odżywki białkowe Trec, Real Pharm, Formotive i Olimp

  W ofercie naszego sklepu można znaleźć odżywki białkowe dostosowane do zróżnicowanych potrzeb treningowych. Posiadamy tylko wypróbowane produkty od najlepszych producentów, między innymi: Trec, Real Pharm, Formotive oraz Olimp.

  Odżywki białkowe Jest 69 produktów

  na stronę
  Pokazuję 1 - 15 z 69 produktów