Witaminy, minerały itp.

Real Pharm - Potassium 90tab
(Na podstawie 0 Recenzji)

Real Pharm - Potassium 90tab

19,00 zł


  Kurier Inpost
  Kurier Inpost
za pobraniem
  Paczkomaty Inpost
Kurier DPD

  Odbiór osobisty (Gdańsk, Rumia)

  Wysyłka zagraniczna

Opis produktu


Real Pharm - Potassium 90tab

Witaminy i minerały to podstawowe składniki odżywcze, których nie może zabraknąć w Twojej diecie. Potas, będący jednym z najważniejszych pierwiastków w organizmie człowieka, bierze udział w wielu procesach fizjologicznych. Odgrywa bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz wykazuje pozytywne działanie na regulację ważnych procesów metabolicznych.
Ponadto potas warunkuje prawidłową kurczliwość mięśni oraz odgrywa kluczową rolę w przewodnictwie nerwowym i przemianie węglowodanowej, a także utrzymuje prawidłową równowagę kwasowo-zasadową ustroju człowieka – co jest bezpośrednio związane z optymalnym PH organizmu.

Real Pharm Potassium, w odróżnieniu do większości produktów tego typu, zawiera wysoko przyswajalny cytrynian potasu, który wedle aktualnych badań jest jedną z najlepiej tolerowanych przez organizm form tego minerału, dzięki czemu nie dochodzi do występowania działań niepożądanych, będących następstwem podrażniającego działania miejscowego chlorku potasu (który stanowi skład większości konkurencyjnych suplementów) na błonę śluzową żołądka oraz jelit.

Preparat kierowany jest do osób zajmujących się profesjonalnie sportem jak i amatorów i pozwala skutecznie uzupełniać niedobory związane ze stosowaniem ubogiej w potas diety.
Stosując Potassium Real Pharm masz pewność, że sięgasz po preparat o najwyższej z możliwych biodostępności i optymalnie dopasowanym do potrzeb organizmu osób aktywnych stężeniu! Z Real Pharm zyskasz gwarancję skuteczności i szybkiego działania przyjmowanych suplementów, dzięki czemu poprawisz funkcjonowanie Twojego organizmu i przygotujesz się na jeszcze intensywniejszy wysiłek fizyczny!

Porcja: 1 tab

Porcji w opakowaniu: 90

Opakowanie: 90 tab

Składniki aktywne1 tabletkaZDS%2 tabletkiZDS%
cytrynian potasu

w tym potas

1000 mg

360 mg

*18%2000 mg

720 mg

*36%
%ZDS – Zalecana dzienna dawka, ** – ZDS nie określone.


Sposób użycia: spożywać 1 tabletkę 2 razy dziennie. Nie przekraczać maksymalnej ilości 2 porcji (2 tabletek) do spożycia dziennie.

Ostrzeżenia: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne.

Recenzje produktu


Dodaj recenzję

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. *

Real Pharm - Potassium 90tab

Real Pharm - Potassium 90tab

Podobne produkty