Witaminy i prozdrowotne  Jest 128 produktów.

Witaminy dzielą się na te rozpuszczalne w tłuszczach jak A,D, E i K, oraz rozpuszczalne w wodzie B i C. Ludzki organizm nie jest w stanie sam ich wytwarzać, dlatego bardzo istotne jest dostarczanie ich naszemu ciału w odpowiednio wysokich dawkach. Witaminy wspomagają różnego rodzaju przemiany materii zachodzące w organizmie oraz wspierają działanie wielu enzymów potrzebnych podczas reakcji biochemicznych.

Sportowcy wykazują znacznie wyższe zapotrzebowanie na witaminy, a ich niedobór może spowolnić proces regeneracji mięśni oraz spowodować spadek wydolności fizycznej i psychicznej. Witaminy i preparaty prozdrowotne to propozycja dla świadomych osób dbających o swoje zdrowie i kondycję.

Suplementy marki Trec

Firma Trec rozpoczęła swoją działalność w 2001 roku od razu zaskakując wysoką jakością swoich suplementów. Pierwsze produkty dedykowane były kulturystom, później rozszerzono produkcję o suplementy i witaminy dla innych dziedzin sportu. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szeroki wybór produktów marki Trec.

Podkategorie

na stronę