Trec - CM3 2000 BOX 12x25ml

42,90 zł

Ilość

Dodaj do listy życzeńTREC - CM3 2000 Shot 12x25ml

  • Wysoki poziom siły i energii 
  • Dobrze rozpuszczalna i stabilna forma Kreatyny
  • Maksymalna dawka jabłczanu kreatyny

CM3  jest to suplement zawierający krystalicznie czysty Jabłczan Kreatyny. 
Jabłczan kreatyny to odporna na kwasowe środowisko żołądka, stabilna, i świetnie rozpuszczalny rodzaj kreatyny. 
CM3 jest lepiej przyswajalną formą kretyny niż monohydrat, oraz nie powoduje skutków ubocznych takich jak np. retencja wody.

Jeżeli poszukujesz suplementu, który w skuteczny sposób poprawi Twoje wyniki treningowe to śmiało sięgaj po CM3
Jeżeli uprawiana przez Ciebie dyscyplina wymaga szybkości i siły, lub jeśli zależy Ci na zbudowaniu wysokojakościowej masy mięsniowej, to CM3 również jest przeznaczone dla Ciebie.
Suplementacja CM3 również jest wskazana w przypadku gdy Twój bilans kaloryczny jest ujemny. W celu zapewnienia maksymalnej regeneracji.

CO TO JEST CM3?


CM3 jest to udoskonalona formuła kreaty o dużym potencjale ergogenicznym i anabolicznym. Jabłczan kretyny jest to połączenie 3 cząstek monohydratu kreatyny i kwasu jabłkowego. W efekcie takiego połączenia ten rodzaj kreatyny wyróżnia się większą stabilnością, dzięki czemu jest odporny na kwasowe środowisko układu pokarmowego. 
Kolejną zaletą CM3 jest to, ze nie ulega on konwersji do kreatyniny, która pozostaje bezużyteczna z perspektywy przyrostu siły i masy mięśniowej.
CM3 cechuje się wysoka biodostępnością, czyli w porówaniu do monohydratu szybciej wchłania się do krwioobiegu.

KOMU POLECANY JEST PREPARAT?

CM3 jest tego rodzaju suplementem, który świetnie sprawdzi się praktycznie w każdej dziedzinnie sportu. Zarówno w przypadku kulturystyki jaki i sportów walki czy crossfitu. 
CM3
 jest również świentym sposobem aby wspomóc regenerację w czasie diet redukcyjnychPorcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia to 50 ml (2 ampułki).


Skład:
Porcja: 25ml
Porcji w opakowaniu: 1
Opakowanie: 12x25ml

25 ml12,5 ml
Składniki aktywne
Jabłczan Kreatyny4000,00 mg2000,00 mg

Dawkowanie:
Zalecana porcja do spożycia to 25 ml (1 ampułka) 2 razy dziennie. W dni treningowe: 25 ml 30 min. przed treningiem, 25 ml bezpośrednio po treningu. W dni nietreningowe: 25 ml 30 min. przed pierwszym posiłkiem, 25 ml przed snem. Wstrząsnąć przed użyciem.

Napisz opinię

Trec - CM3 2000 BOX 12x25ml

Trec - CM3 2000 BOX 12x25ml

Napisz opinię

Podobne produkty