ALE - Creatine Monohydrate 500g

59,00 zł

Ilość

Dodaj do listy życzeń

ALE Active Life Energy - Creatine Monohydrat 500g + SZEJKER W PREZENCIE.

Uzupełnia dietę w kreatynę i witaminę B6. ALE Creatine dostarcza farmaceutycznej jakości zmikronizowaną kreatynę w formie monohydratu. Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych. Korzystne działanie występuje w przypadku spożycia3 g kreatyny dziennie.

Kreatyna spożywana w postaci monohydratu kreatyny w organizmie ulega przekształceniu do fosfokreatyny, jednego ze związków biorących udział w przemianach energetycznych w komórce mięśniowej. W trakcie intensywnego wysiłku, fosfokreatyna z powrotem ulega przekształceniu do kreatyny czemu towarzyszy wytworzenie  wysokoenergetycznego związku jakim jest adenozynotrójfosforan (ATP). ATP z kolei stanowi błyskawiczne źródło energii w krótkotwalych wysiłkach trwających do kilku sekund.  Uzupełnianie diety kreatyną ma na celu zwiększenie rezerw energetycznych organizmu poprzez zwiększenie ilości fosfokreatyny w komórce mięśniowej. Zwiększenie rezerw energetycznych organizmu może przyczyniać się do zwiększenia intensywności wykonywanego treningu, a tym samym do wzrostu jego efektywności w budowaniu masy czy siły mięśniowej.

Witamina B6 zawarta w ALE Creatine przyczynia się do utrzymaniu prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Witamina B6 wspomaga organizm w okresie budowania masy mięśniowej, jak również reguluje przemiany energetyczne, które zachodzą w okresie intensywnego wysiłku fizycznego.

ALE Creatine może być wykorzystywane we wszystkich rodzajach wysiłku fizycznego związanych z intensywną pracą mięśniową. Poza powszechnym wykorzystaniem ALE Creatine w sportach siłowych, siłowo-szybkościowych oraz w sportach drużynowych. Ponadto, ALE Creatine może być wykorzystany w treningu wytrzymałościowym, w którym istnieje potrzeba zwiększenia siły i szybkości.

ALE Creatine to również farmaceutyczna jakość. W produkcji ALE Creatine wykorzystywane są surowce najwyższej jakości, dzięki czemu napój spełnia bardzo ostre kryteria jakościowe.

Zalecana dzienna porcja do spożycia: 5g

 • Wartość odżywcza/Nutrition/Nährstoffe

  1 porcja

  /serving/Portion

  5 g

  100 g

  Monohydrat kreatyny/Creatine Monohydrate/Kreatin-Monohydrat [g]

  5,0

  100

  w tym kreatyna/of which creatine/davon Kreatin [g]

  4,4

  87,9

  Witamina B6/Vitamin B6/Vitamin B6 [mg]

  0,7 (50%*)

  14mg (1000%*)

  *%  Referencyjnej Wartości Spożycia dla osoby dorosłej

  Skład:
  Monohydrat kreatyny, chlorowodorek pirydoksyny.

Napisz opinię

ALE - Creatine Monohydrate 500g

ALE - Creatine Monohydrate 500g

Napisz opinię