Sport Definition - The Mono 500g

49,00 zł

Ilość

Dodaj do listy życzeń

Ostatnie egzemplarze!

Sport Definition - The Mono 500g

MONOHYDRAT KREATYNY
NAJCZYSTSZA KREATYNA
 

- Najczystsza forma kreatyny bez dodatków
- Wzbogacona witaminami
- Zwiększona siła, wytrzymałość i objętość mięśni
- Efektywniejsze magazynowanie i uwalnianie energii
- Wydajniejszy trening i lepsza regeneracja
- Znakomita przyswajalność i rozpuszcalność

Sport Definition THE MONOto najwyższej jakości formuła około treningowa oparta na bazie monohydratu kreatyny z dodatkiem witamin przeznaczona dla sportowców oraz osób aktywnych fizycznie.

Kreatyna jest związkiem organicznym naturalnie występującym w ludzkim organizmie, głównie w mięśniach. Podstawowym jej zadaniem jest wytwarzanie i przenoszenie ATP, czyli cząsteczek odpowiedzialnych za produkcję energii w organizmie. Dzięki kreatynie, organizm magazynuje i uwalnia energię niezbędną do różnych procesów w nim zachodzących, przede wszystkim do syntezy białek w tkance mięśniowej. Pełni także istotną rolę w procesach chemicznych organizmu odpowiedzialnych za prawidłowy skurcz mięśni. Kreatyna, zatem wzmaga budowę beztłuszczowej tkanki mięśniowej, sprawiając, że mięśnie stają się mocniejsze i bardziej wytrzymałe a sam trening dłuższy i bardziej efektywny. Dzięki umiejętności przetrzymywania wody w tkance mięśniowej kreatyna umożliwia zwielokrotnienie ilości komórek w mięśniach, co wyraźnie zwiększa ich objętość.

Sport Definition THE MONO to najczystsza forma kreatyny pozbawiona dodatków smakowych, w tym barwników, aromatów czy substancji słodzących wzbogacona witaminami. Witaminy zawarte w produkcie przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz zmniejszają uczucie znużenia i zmęczenia. To idealny suplement diety dla każdego, zarówno dla profesjonalnego sportowca, jak i dla osoby aktywnej fizycznie. Zdecydowanie zwiększa siłę, wytrzymałość i objętość mięśni oraz przyspiesza regenerację po intensywnym treningu. Dzięki formule instant Sport Definition THE MONO znakomicie się rozpuszcza i błyskawicznie wchłania się do organizmu.

Zalecane spożycie: Zmieszać 1 miarkę proszku (3,5 g) ze 150-200 ml wody. Spożywać przed lub bezpośrednio po treningu.

Uwagi: Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Ze względu na zatrzymanie w organizmie podczas spożywania produktu może nastąpić wzrost masy ciała. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące. Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.


Sport Definition THE MONO
Porcja: 3,5 g (1 miarka)
Ilość porcji w opakowaniu: 143
Zawartość w    3,5 g (RWS)
Witamina B6    1,4 mg (100%)
Witamina B12    2,5 µg (100%)
Niacyna    8 mg (50%)
Monohydrat kreatyny    3400 mg

RWS – Referencyjne wartości spożycia

Składniki: Monohydrat kreatyny, mieszanka witaminowa [niacyna (amid kwasu nikotynowego), witamina B12 (cyjanokobalamina), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny)]

Napisz opinię

Sport Definition - The Mono 500g

Sport Definition - The Mono 500g

Napisz opinię