Monohydraty

Monohydraty

Katalog

Włączone filtry:
  Smak
  Monohydrat kreatyny to jedna z najbardziej upowszechnionych form tego związku chemicznego. Jak sama nazwa wskazuje w każda cząsteczka kreatyny jest połączona z jedną molekułą wody, co skutkuje powstaniem łatwo przyswajalnej substancji, która w praktyce zaczyna działać na organizm właściwie już po spożyciu.

  Rozwój masy mięśniowej

  Wiele osób przekonało się już, że stosowanie monohydratu kreatyny to jeden z najbardziej skutecznych sposobów na przyśpieszenie rozwoju masy mięśniowej. Oferowane przez nas produkty oprócz samej kreatyny zawierają również substancje pomocnicze, które dodatkowo wzmacniają ich działanie.

  Kreatyna – królowa suplementów

  Monohydrat kreatyny dostępny w naszej ofercie to substancja całkowicie bezpieczna, wybierana przez wielu sportowców. Odpowiednie i regularne zażywanie produktu znacznie zwiększa wydolność fizyczną, wspomaga budowanie masy mięśniowej, działa antykatabolicznie, poprawia wytrzymałość organizmu i większa siłę. Monohydrat kreatyny to suplementacja na miarę udanego treningu! Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu.

  Monohydraty Jest 15 produktów

  Pokazuję 1 - 15 z 15 produktów