Witaminy, minerały itp.

Witaminy, minerały itp.

Nasza lokalizacja

Witaminy dzielą się na te rozpuszczalne w tłuszczach jak A, D, E i K, oraz rozpuszczalne w wodzie B i C. Ludzki organizm nie jest w stanie sam ich wytwarzać, dlatego bardzo istotne jest dostarczanie ich naszemu ciału w odpowiednio wysokich dawkach. Witaminy wspomagają różnego rodzaju przemiany materii zachodzące w organizmie oraz wspierają działanie wielu enzymów potrzebnych podczas reakcji biochemicznych.

Niedostatek witamin i minerałów w naszej diecie nie tylko drastycznie zmniejsza efektywność treningów, jest to też bezpośrednie zagrożenie dla naszego zdrowia. Tempo dzisiejszego życia sprawia, że coraz częściej nie mamy czasu na uzupełnienie braków we własnej kuchni, a stołowanie się na mieście szybko zrujnowałoby większość portfeli. Kompleks witamin i minerałów ma zadanie uzupełnić te braki i zadbać o nasze zdrowie. Jeżeli wiesz, że Twoja dieta jest bogata w pewne witaminy lub minerały, wybierz suplementy zaspokajające tylko te, których Ci brakuje.

Suplementy marki Trec

Firma Trec rozpoczęła swoją działalność w 2001 roku od razu zaskakując wysoką jakością swoich suplementów. Pierwsze produkty dedykowane były kulturystom, później rozszerzono produkcję o suplementy i witaminy dla innych dziedzin sportu. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szeroki wybór produktów marki Trec.

Witaminy, minerały itp. Brak produktów w kategorii