TREC NITROBOLON II 1100g + MEGA BOTTLE GALON 2,2 L

Obniżka!
TREC NITROBOLON II 1100g + MEGA BOTTLE GALON 2,2 L
169,00 zł 159,00 zł

Ilość

Dodaj do listy życzeń

TREC - Nitrobolon II 1100g

Składniki zawarte w NITROBOLON II tj. Jabłczan Argininy oraz Alfa-Ketoglutaran Argininy są prekursorami wytwarzania w organizmie człowieka tlenku azotu (NO), który to odpowiada za prędkość komunikacji miedzy komórkami. Zwiększenie produkcji tlenku azotu powoduje rozkurczenie ścianek naczyń krwionośnych, rozluźnienie mięśni gładkich arterii, czego efektem jest zwiększenie tempa oraz ilość przepływu krwi w naczyniach krwionośnych oraz mięśniach. Efektem tego jest zwiększone nagromadzenie tlenu oraz składników odżywczych transportowanych przez krew w komórce mięśniowej. Daje to efekt znacznego napięcia i „napompowania” mięśni, co pośrednio może przyczynić się do przyrostu siły oraz masy mięśni. Aby w pełni wykorzystać działanie „NO”, formuła została wzbogacona o składniki: Jabłczan Cytruliny, Jabłczan Kreatyny oraz Inozyne, których zadaniem jest zwiększenie produkcji cząsteczki ATP. NITROBOLON II zawiera również nowa formułę kreatyny w postaci estru (Ester Kreatyny HCL). W celu przyspieszenia regeneracji organizmu NITROBOLON II zaopatrzono w Matrix Glutaminowy.

Skład: 
Porcja: 30 g

Porcji w opakowaniu: 36
Opakowanie: 1100 g

Wartość odżywczaw 1 porcji
Wartość energetyczna112kcal
Węglowodany16,5g
Białko11,4g
Tłuszcz0,1g
Kompleks Węglowodanów10,9g
Matrix kreatynowy5g
Jabłczan kreatyny
Ester kreatyny HCL
Matrix NO4,45g
AAKG
Jabłczan argininy
Jabłczan cytruliny
Inozyna2,55g
Tauryna1,9g
Glutamine Matrix:1,27g
N-Acetyl-L- Glutamine
L-glutamina

Dawkowanie:
W dni treningowe: 3 x dziennie - 1 porcja I porcja 30 min przed pierwszym posiłkiem  II porcja 30 min przed treningiem 

III porcja bezpośrednio po treningu W dni nietreningowe: Jedna porcja rano na czczo.

Trec Nutrition - Bottle Galon 2,2l

TREC MEGA BOTTLE to praktyczna butla dzięki której właściwe nawodnienie staje się łatwiejsze. Pojemność 2,2 l odpowiada wartości średniego dziennego zapotrzebowania człowieka na wodę, a półprzezroczysta obudowa ułatwia monitorowanie jej spożycia.

Solidna i wytrzymała odbudowa idealnie sprawdza się na siłowni ale także podczas uprawiania różnych sportów na świeżym powietrzu. Solidny uchwyt pasujący na każdą dłoń zapewnia wygodę użytkowania a szeroki wlew pozwala na szybkie uzupełnianie butelki dowolnym płynem, nasypanie proszku a także łatwiejsze czyszczenie.

Do wyboru - CZERWONY lub NIEBIESKI. Napisz w komentarzu przy zamówieniu, jaki kolor wybierasz. W przeciwnym wypadku wysyłamy losowy (czerwony lub niebieski).

Napisz opinię

TREC NITROBOLON II 1100g + MEGA BOTTLE GALON 2,2 L

TREC NITROBOLON II 1100g + MEGA BOTTLE GALON 2,2 L

Napisz opinię

Podobne produkty