NOW - Iron 120kap

Nowe
NOW - Iron 120 kaps
34,00 zł

Ilość

Dodaj do listy życzeń

Ostatnie egzemplarze!

NOW - Iron 120kap


W organizmie dorosłego człowieka znajduje się przeciętnie 4 gramy tego pierwiastka. Ponieważ zapotrzebowanie na żelazo jest zmienne i zależy od wieku, płci i stanu organizmu, norma dobowego spożycia waha się w dość dużych granicach. U osób dorosłych: od 10 mg/dobę u mężczyzn, do 20 mg u kobiet, z zastrzeżeniem że w okresie ciąży i karmienia powinno to być ok. 30 mg/dobę.

Żelazo jest ogólnie składnikiem słabo przyswajalnym, stąd w procesie suplementacji powinno się stosować formy żelaza o najwyższym stopniu biodostępności. Najlepiej przyswajalna forma żelaza jest kompleks organiczny w postaci chelatu aminokwasowego, którego przyswajalność jest wielokrotnie razy wyższa niż zwykłych preparatów żelaza Nie powoduje on zaparć.

Preparat zawiera w swoim składzie aminokwasowy chellat żelaza opatentowany przez laboratorium ALBION. Jest to światowy lider, producent, dostawca opatentowanych chelatów aminokwasowych minerałów. ALBION®  to jedyny producent, którego chelatom aminokwasowym minerałów przyznano numer rejestracyjny Amerykańskiego Towarzystwa Chemicznego oraz numery CAS - przyznawane wyłącznie cząsteczkom posiadającym dokładnie zdefiniowaną i reprodukowalną strukturę, która musi potwierdzona wynikami analiz laboratoryjnych oraz jedyny amerykański producent chelatów aminokwasowych minerałów zarejestrowanych w Unii Europejskiej.

Właściwości:

  • Jeden z najważniejszych minerałów
  • Łagodna forma, nie powodująca zaparć
  • Wegetariańska formuła
  • Ferrochel, chellatowany bisgicynian żelaza

 

Nazwa preparatuIron 18 mg
Opakowanie120 kapsułek
Dawka dzienna1 kapsułka
Zawartość w 1 kapsułcezaw 
Żelazo (z 90 mg chellatu aminokwasowego)18  mg

 

Sposób użycia: 1 kapsułka dziennie w trakcie posiłku.
Zawartość: 120 kapsułek

Napisz opinię

NOW - Iron 120kap

NOW - Iron 120kap

Napisz opinię

Podobne produkty