Zdrowie

Real Pharm - Rhodiola Rosea 90tab
(Na podstawie 0 Recenzji)

Real Pharm - Rhodiola Rosea 90tab

45,00 zł

Zdrowie


  Kurier Inpost
  Kurier Inpost
za pobraniem
  Paczkomaty Inpost
Kurier DPD

  Odbiór osobisty (Gdańsk, Rumia)

  Wysyłka zagraniczna

Opis produktu


Real Pharm - Rhodiola Rosea 90tab

Roślina ta kryje w sobie mnóstwo cennych dla organizmu substancji, takich jak Tyrozol, który ma działanie antydepresyjne, przeciwzapalne i stymulujące układ nerwowy. Różeniec obfituje także w rozawiny, procyanidy, Benzyl-O-β-glycopyranozydy czy Lotaustraliny. Takie połączenie składników aktywnych, kryjące się w Różeńcu górskim, to doskonale wsparcie dla mózgu. Pozwala ono na zauważalną poprawę pamięci i percepcji, intensyfikuje produkcję serotoniny oraz działa neuroprotekcyjnie, w kompleksowy sposób chroniąc neurony przed uszkodzeniami. Dzięki substancjom w nim zawartym, Różeniec górski stwarza doskonałe warunki dla pracy mózgu – wzmacnia odporność na czynniki stresogenne, zapewnia doskonałe samopoczucie, reguluje emocje i zmniejsza uczucie niepokoju.

Co bardzo ważne, Różeniec górski ma niezwykle silne działanie antyoksydacyjne – chroni on organizm przed stresem oksydacyjnym, hamując nadmierną aktywność wolnych rodników i niwelując szkody, które wyrządziły one w organizmie. Ochrona oksydacyjna jest niezwykle istotna, szczególnie dla osób które są narażone na silny stres lub na zanieczyszczenia środowiska. Różeniec górski to z pewnością jeden z najbardziej skutecznych sposób na wsparcie swojego organizmu w walce z wolnymi rodnikami.

Rhodiola Rosea od Real Pharm to cenne wsparcie dla sportowców. Wyciąg z Różeńca górskiego znacząco zwiększa wydajność organizmu podczas wysiłku fizycznego – dzięki niemu będziesz mógł ćwiczyć o wiele dłużej i bardziej intensywnie. Suplement diety, bazujący na Różeńcu górskim, to również doskonała propozycja dla osób, które borykają się z nadmiernym stresem, obniżonym samopoczuciem, problemami ze snem lub wahaniem emocjonalnym.

Nie pozwól aby stres odebrał Ci radość życia i zapewnij sobie najlepsza ochronę przed jego negatywnymi skutkami – sięgnij po Rhodiola Rosea prosto od Real Pharm i ciesz się wyśmienitym samopoczuciem, umysłem ostrym jak brzytwa i najwyższą formą fizyczną każdego dnia!

Porcja: 1 tab

Porcji w opakowaniu: 90

Opakowanie: 90 tab

Składniki aktywne1 tabletka%ZDS
Rhodiola rosea
w tym rozawinasalidrozyd
200  mg

3 mg

*

%ZDS – Zalecana dzienna dawka, ** – ZDS nie określone.

Sposób użycia: Spożywać 1 tabletkę 2 razy dziennie.

Ostrzeżenia: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne.

Recenzje produktu


Dodaj recenzję

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. *

Real Pharm - Rhodiola Rosea 90tab

Real Pharm - Rhodiola Rosea 90tab

Podobne produkty