Oleje do smażenia

Real Pharm - Cooking Rapeseed Oil Spray 200ml
(Na podstawie 0 Recenzji)

  Real Pharm - Cooking Olive Oil Spray 200ml

  29,00 zł


  • Inpost kurier: od 10 zł!
  • Poczta Polska ekonomiczna: 10 zł
  • Odbiór osobisty: Darmowy
  • Wysyłka zagraniczna

  Opis produktu


  Real Pharm - Cooking Olive Oil Spray 200ml


  Oliwa z oliwek do smażenia w sprayu posiada w swoim składzie w przewadze tłuszcze nienasycone, aż 69 g w 100 ml, co znacząco przewyższa zawartość tłuszczów nasyconych, których jest jedynie 14 g w 100 ml. Ponadto w składzie produktu można znaleźć również zdrowe kwasy tłuszczowe wielonienasycone w ilości 9 g na 100 ml. Mała zawartość nasyconych tłuszczy pozwala uniknąć problemów w obrębie układu krwionośnego, jak choćby gromadzenie się cholesterolu w żyłach. Rozpylacz pozwala na kontrolowane dozowanie oliwy na patelni bądź innej gorącej powierzchni, dzięki czemu łatwo uniknąć przesiąknięcia tłuszczem potraw smażonych. Jest to zatem produkt umożliwiający zdrowe odżywianie bez rezygnacji z posiłków smażonych. 100 mililitrów produktu zawiera wartość energetyczną na poziomie 828 kcal.


  Porcja:
  0,22 ml

  Porcji w opakowaniu: 909

  Opakowanie: 200 ml

  Wartość odżywcza100 ml0.22 ml
  Wartość energetyczna3404kJ/ 828kcal0kJ/ 0kcal
  tłuszcz92 g0 g

   w tym kwasy tłuszczowe nasycone

  14 g0 g

   kwasy tłuszczowe jednonienasycone

  69 g0 g

  kwasy tłuszczowe wielonienasycone

  9 g0 g
  węglowodany0 g0 g
   w tym cukry0 g0 g
  błonnik0 g0 g
  białko0 g0 g
  sól0 g0 g

  Składniki: W skład produktu wchodzi naturalnie oliwa z oliwek oraz gaz pędny. Gaz ten jest niezbędny, by możliwe było rozpylenie zawartości, nie wpływa on jednak negatywnie ani na walory smakowe serwowanych na oliwie produktów, ani też nie niesie ze sobą ryzyka uszczerbku na zdrowiu.

  Sposób użycia: Przed rozprowadzeniem oliwy na patelni, wskazane jest energicznie wstrząsnąć puszką. Następnie należy przechylić puszkę o 45° od pionu i rozpylać z odległości od 15 cm do 30 cm od powierzchni patelni. Oliwa z oliwek w sprayu doskonale sprawdza się w warunkach domowych jak i na grillu. Opakowania nie powinno wystawiać się na działanie wysokich temperatur (40°C i więcej), gdyż istnieje ryzyko zapłonu, a nawet wybuchu. Ponadto należy unikać używania rozpylacza w pobliżu oczu, gdyż grozi to podrażnieniem narządu wzroku.

  Ostrzeżenia: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne.

  Recenzje produktu


  Na razie nie dodano żadnej recenzji.

  Dodaj recenzję

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany. *

  Real Pharm - Cooking Olive Oil Spray 200ml

  Real Pharm - Cooking Olive Oil Spray 200ml