Spalacze tłuszczu

Trec Special Forces - L.A.N.T.A.N. BCAA Special 360kap
(Na podstawie 0 Recenzji)

Trec Special Forces - W.K.M. Executioner Formula 60kap

50,00 zł


  Kurier Inpost
  Kurier Inpost
za pobraniem
  Paczkomaty Inpost
Kurier DPD

  Wysyłka zagraniczna

Opis produktu


Trec Special Forces - W.K.M Executioner Formula 60kap

 • Suplement wspomagający spalanie tłuszczu o działaniu termogenicznym.
 • Stymuluje produkcję hormonu, który nasila produkcję ciepła i jest naturalnie emitowany podczas wysiłku - adrenalinę.
 • Zawiera roślinne wyciągi stymulujące adrenalinę: wyciąg z gorzkiej pomarańczy (synefryna) i kofeinę.
 • Zawiera wyciągi roślinne blokujące przedwczesną dezaktywację adrenaliny: zielona herbata, naryngenina (grejpfrut).
 • Produkcja ciepła to ogromny wydatek energetyczny dla organizmu, stąd przy odpowiednio zbilansowanej diecie,
 • W.K.M. może angażować tkankę tłuszczową w procesy termogenezy.
 • Używania termogeników nie rekomenduje się w przypadku podwyższonego ciśnienia i wszelkich chorób układu sercowo – naczyniowego!
W racjonalnym odchudzaniu trzeba stąpać po mocnym gruncie, polegać na sprawdzonych prawidłach fizjologii, a nie obiegowych opiniach i mitach. Warunkiem tego, żeby organizm zechciał wykorzystywać tłuszcz w celach energetycznych, czyli spalał go, jest wystąpienie ujemnego bilansu kalorycznego. Mówiąc zrozumiale, wydatki kaloryczne w ciągu dnia (podstawowa przemiana materii, termogeneza poposiłkowa, aktywność sportowa i zawodowa) muszą przewyższać sumę kalorii przyjmowanych wraz z dietą. W tym celu podejmujemy aktywność fizyczną, staramy się jeść mniej, ograniczamy ilość węglowodanów na rzecz białka. Bardzo dobrym sposobem na zwiększenie ilości spalanych kalorii (wydatki) jest stymulowanie procesu termogenezy, czyli produkcji ciepła. Okazuje się, że emisja cieplna, będąca integralnym elementem każdego wysiłku (a dokładnie mechanizmu termoregulacji), pochłania masę kalorii!

Na termogenezę organizm pochłania masę energii podczas dowolnego wysiłku. Wydaje się nam, że energia jaką produkują mięśnie podczas treningu jest przeznaczana głównie na wykonanie zadania ruchowego (wyciśniecie sztangi, przebiegnięcie dystansu...). Tak jednak nie jest! Ponad 70% energii jaką wytwarzają mięśnie zużywana jest na poczet procesów produkcji ciepła, które są składową mechanizmu termoregulacji chroniącego organizm przed niebezpieczeństwem przegrzania! Gdy brakuje dostępnych substratów energetycznych (glukoza) zaczyna na ten cel być zużywana tkanka tłuszczowa. Termogenezę możemy także stymulować za pomocą naturalnych substancji roślinnych, które znajdziemy w W.K.M. EXECUTIONER FORMULA. (kofeiny, wyciągu z zielonej herbaty, gorzkiej pomarańczy, naryngeniny, piperyny). Wszystkie one wpływają na utrzymanie wysokiego poziomu adrenaliny. Ten właśnie hormon jest nieodzownym elementem każdej energetyki wysiłkowej, której „skutkiem ubocznym” jest podwyższona termogeneza. Przyjmując W.K.M. EXECUTIONER FORMULA w porze, w której nie jest podejmowany wysiłek wywołujemy w organizmie procesy, jakie są naturalne dla wysiłku, w tym, m.in. produkcję ciepła. Oczywiście suplementowanie W.K.M. EXECUTIONER FORMULA w połączeniu z treningiem daje jeszcze lepsze efekty! Dodatkowym atutem przyjmowania W.K.M. EXECUTIONER FORMULA przed wysiłkiem jest zwiększone pobudzenie i motywacja do treningu.


Porcja: 1 kap

Porcji w opakowaniu: 60

Opakowanie: 60 kap

Wartość odżywcza: 1 kapsułka

 • Ekstrakt Zielonej Herbaty (55% EGCG):250 mg
 • w tym EGCG: 138 mg
 • Ekstrakt Grejpfruta (98% Naryngeniny): 50 mg
 • w tym naryngenina: 49 mg
 • Ekstakt Gorzekiej Pomarańczy (10% Synefryny): 50 mg
 • w tym synerfyna: 5 mg
 • Ekstrakt Kakaowca (10% Teobrominy): 50 mg
 • w tym teobromina: 5 mg
 • ekstrakt Pokrzywy Indyjskiej (10% Forskoliny): 50 mg
 • w tym forskolina: 5 mg
 • Ekstrakt Pieprzu Czarnego (95% Piperyny): 2 mg
 • w tym piperyna: 1,90 mg

Składnikiekstrakt zielonej herbaty (Camellia sinensis) [55% EGCG]; kofeina bezwodna; otoczka kapsułki (żelatyna; barwnik – dwutlenek tytanu); ekstrakt grapefruita (Citrus paradisi) [98% naryngeniny]; ekstrakt gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium) [10% synefryny]; ekstrakt kakaowca (Theobroma cacao) [10% teobrominy]; ekstrakt pokrzywy indyjskiej (Coleus forskholii) [10% forskoliny]; substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; ekstrakt pieprzu czarnego (Piper nigrum) [95% piperyny].
OSTRZEŻENIA: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Nie stosować w przypadku chorób układu krążenia lub nadwrażliwości na kofeinę. Nie łączyć z alkoholem! Produkt zawiera naryngeninę, przez co może wpływać na jelitową absorpcję niektórych leków, prowadząc do czasowych zmian w ich metabolizmie. Zróżnicowana dieta i zdrowy styl życia są ważne. Produkt może zawierać: mleko, soję, zboża zawierające gluten, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.

Sposób użycia: W.K.M. EXECUTIONER FORMULA to doskonały partner odchudzania. Stosowanie samego suplementu, bez zmian sposobu odżywiania, nigdy nie przyniesie oczekiwanych rezultatów. Jeżeli spożywany więcej kalorii niż ich zużywamy, nie ma takiej magii żeby schudnąć! Specyfik, który sam spala tłuszcz po prostu nie istnieje! Nie możemy obiecać, że przyjmując W.K.M. EXECUTIONER FORMULA możecie jeść pączki, pizzę i siedzieć przed telewizorem. Możemy jednak stwierdzić, że W.K.M. EXECUTIONER FORMULA przy odpowiednio zbilansowanej diecie, przyspieszy uzyskiwanie efektów na poziomie odchudzania. Sugerujemy stosować W.K.M. EXECUTIONER FORMULA dwa razy dziennie. Najlepiej jedną porcję przyjmować rano na czczo i drugą przed treningiem lub głównym posiłkiem w ciągu dnia. Odradzamy sięgania po W.K.M. EXECUTIONER FORMULA w godzinach późno wieczornych, gdyż może to zaburzać proces zasypiania. A nie zapominajmy, zdrowy sen to także ważny czynnik wspomagający odchudzanie. Jeżeli od kilku tygodni stosujesz dietę, a jej efekty przychodzą bardzo mozolnie, wesprzyj swoje działania W.K.M. EXECUTIONER FORMULA – ten suplement pobudzi organizm do szybszego spalania znienawidzonego tłuszczu!

Ostrzeżenia: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne.


Recenzje produktu


Dodaj recenzję

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. *

Trec Special Forces - W.K.M. Executioner Formula 60kap

Trec Special Forces - W.K.M. Executioner Formula 60kap

Podobne produkty