Preparaty Przedtreningowe

Trec Special Forces - L.A.N.T.A.N BCAA Gun Powder 600g
(Na podstawie 0 Recenzji)

Trec Special Forces - T.A.N.T.A.L. Explosive Pre Workout 250g

69,00 zł


  Kurier Inpost
  Kurier Inpost
za pobraniem
  Paczkomaty Inpost
Kurier DPD

  Odbiór osobisty (Gdańsk, Rumia)

  Wysyłka zagraniczna

Opis produktu


Trec Special Forces - T.A.N.T.A.L. Explosive Pre Workout 250g


 • T.A.N.T.A.L. to kompletna przedtreningówka poprawiająca możliwości wysiłkowe organizmu.
 • T.A.N.T.A.L. zapewnia efekt pompy mięśniowej (zwiększony dopływ krwi do mięśni), który powstaje dzięki obecności argininy i cytruliny.
 • Cytrylina, z uwagi na mniejszą degradację w układzie pokarmowym, gwarantuje bardziej długotrwałe uczucie pompy mięśniowej.
 • T.A.N.T.A.L. zawiera beta-alaninę zmniejszającą zakwaszenie mięśniowe, które jest główną przyczyną upadku mięśniowego podczas wysiłków o dużej mocy.
 • T.A.N.T.A.L. to także dawka pobudzenia, które gwarantują tyrozyna, kofeina i naryngenina.
 • Pamiętaj, dobra przedtreningówka nie może tylko pobudzać musi zmuszać organizm do maksymalnej pracy treningowej.
Głównym celem przyjmowania przedtreningówki jest stworzenie w organizmie najlepszego podłoża do podejmowania intensywnego treningu oraz przeciwdziałanie zmęczeniu podczas wysiłku. Niektórym wydaje się, że naczelnym celem przedtreningówek powinno być maksymalnie pobudzenie. Owszem, właściwy poziom adrenaliny jest pożądany podczas wysiłku, ale gdy będzie on zbyt wysoki to tak naprawdę utrudni sprawną energetykę. Z tego względu wysokiej klasy przedtreningówka, jak T.A.N.T.A.L. EXPLOSIVE PRE WORKOUT, powinna zawierać przede wszystkim składniki, które regulują możliwości energetyczne organizmu podczas wysiłku. Wśród nich możemy wymienić: składniki zwiększające produkcję tlenku azotu (NO) oraz beta-alaninę.

T.A.N.T.A.L. EXPLOSIVE PRE WORKOUT, zawiera niezbędne substraty, które organizm wykorzystuje w celu zwiększenia syntezy NO. Efekt pompy mięśniowej to wielki sprzymierzeniec ekstraciężkich wysiłków. Pompa mięśniowa, wywołana produkcją NO, powoduje zwiększenie średnicy naczyń krwionośnych. Tym samym następuje maksymalizacja dopływu do pracujących mięśni krwi, która jest nośnikiem tlenu, składników energetycznych i antykatabolicznych. Poza tym z mięśni bogato zaopatrzonych w krew szybciej usuwane są produkty uboczne metabolizmu wysiłkowego (szybsza regeneracja). Pamiętacie jedną z zasad treningowych wielkiego Weidera: zasadę pompowania krwi do mięśni? Już wtedy wiedziano, że im więcej życiodajnej krwi w mięśniach, tym efektywniejszy trening!
T.A.N.T.A.L. EXPLOSIVE PRE WORKOUT dostarcza główny substrat do produkcji NO – argininę. Produkt zawiera kompleks stabilnych form tego aminokwasu w postaci alfaketoglutaranu oraz jabłczanu argininy. W celu zabezpieczenia dostawy argininy na rzecz produkcji NO T.A.N.T.A.L. EXPLOSIVE PRE WORKOUT, został wzbogacony w aminokwas cytrulinę. Organizm człowieka posiada zdolność przekształcania jej w argininę.
Dobry trening to pompa mięśniowa, dawka dobrego pobudzenia oraz niezbędna beta-alanina, która redukuje główną przyczynę zmęczenia podczas wysiłków o wysokiej mocy.

Czy nie raz zdarzyło się Wam, że podczas ostatnich serii nagle poczuliście odpływ sił, totalną niemoc, która doprowadzała do przedwczesnego zakończenia treningu? Głównym winowajcą upadku mięśniowego, czyli zmęczenia podczas wysiłków maksymalnych jest narastające zakwaszenie mięśniowe. Wbrew pozorom, nie jest to wyczerpanie rezerw energetycznych mięśni, ale właśnie zakwaszenie, wynikające z nagłego wzrostu stężenia jonów wodorowych (H) w środowisku mięśniowym. Mięśnie wyposażone są w specjalny peptyd, którego celem jest walka z zakwaszeniem, karnozyna, zbudowany z aminokwasów beta-alaniny i histydyny. Jedynym, skutecznym sposobem na zwiększenie jego ilości jest suplementacja beta-alaniną. Skład T.A.N.T.A.L. EXPLOSIVE PRE WORKOUT, został dodatkowo wzbogacony w histydynę, której obecność ułatwia mięśniową syntezę karnozyny, maksymalizującej możliwości buforowe mięśni.
T.A.N.T.A.L. EXPLOSIVE PRE WORKOUT stymuluje maksymalne przezmiany energetyczne Warto, żeby przedtreningówka zawierała składniki o działaniu pobudzającym, czyli podsycającym poziom adrenaliny. To właśnie ten hormon reguluje dostępność wielu źródeł energii i nie pozwala ziewać podczas treningu. W T.A.N.T.A.L. EXPLOSIVE PRE WORKOUT znajdziecie pokaźną dawkę kofeiny (300mg!), wspartą naryngeniną, dzięki którym do końca treningu nie poczujecie spadków energii.
Pamiętajcie jednak, że składniki pobudzające są jednym z elementów przedtreningówek, a nie głównym ich aktorem. Zbyt duża dawka pobudzaczy, zwłaszcza niewiadomego pochodzenia, może tylko przysporzyć podczas treningu rewolucji pokarmowych, doprowadzić do niebezpiecznego kołatania serca, zaburzeń glikemii.
Żądaj od przedtreningówek przemyślanego składu, a nie tylko kumulacji składników pobudzających, które nie pozwolą się skupić na tym, co najważniejsze – TRENINGU!


Porcja:
9 g

Porcji w opakowaniu: 27

Opakowanie: 250 g

Wartość odżywcza: 9g, %ZDS

 • Alfa Ketogulataran L-Argininy, Jabłczan L-Argininy: 3500 mg
 • w tym l-arginina: 2290 mg
 • Beta-Alanina: 2000 mg
 • Tauryna: 1000 mg
 • L-Tyrozyna: 750 mg
 • Jabłczan Cytruliny: 500 mg
 • w tym l-cytrulina: 280 mg
 • Kofeina: 300 mg
 • ViNitrox - Ekstrakty winogron i jabłek: 200 mg
 • L-Histydyna: 100 mg
 • Niacyna (mg NE): 25 mg, 156%
 • Tiamina (Wit. B1): 20 mg, 1818%
 • Witamina B6: 5 mg, 657%
 • Ekstrakt Grejpfruta (98% Naryngeniny): 2 mg
 • w tym naryngenina: 1,96 mg

Składniki: alfa-ketoglutaran L-argininy; beta alanina; tauryna; L-tyrozyna; jabłczan cytruliny; kofeina bezwodna; aromaty; jabłczan L-argininy; ViNitrox™: ekstrakty winogron (Vitis vinifera) i jabłek (Malus pumila); substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu; L-histydyna; regulatory kwasowości – kwas cytrynowy, kwas jabłkowy; substancja słodząca – sukraloza; niacyna (amid kwasu nikotynowego); tiamina (chlorowodorek tiaminy); wit. B6 (chlorowodorek pirydoksyny); ekstrakt grapefruita (Citrus paradisi) [98% naryngeniny].

Sposób użycia: Porcję 9 gramów stosować na około 30 minut przed treningiem.

Ostrzeżenia: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne.


Recenzje produktu


Dodaj recenzję

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. *

Trec Special Forces - T.A.N.T.A.L. Explosive Pre Workout 250g

Trec Special Forces - T.A.N.T.A.L. Explosive Pre Workout 250g

Podobne produkty