Koenzym Q10

Swanson - CoQ10 100mg 100kap
(Na podstawie 0 Recenzji)

Swanson - CoQ10 100mg 100kap

59,00 zł

Koenzym Q10 w kapsułkach.

Więcej info

Koenzym Q10


  Kurier Inpost
  Kurier Inpost
za pobraniem
  Paczkomaty Inpost
Kurier DPD

  Odbiór osobisty (Gdańsk, Rumia)

  Wysyłka zagraniczna

Opis produktu


Swanson - CoQ10 100mg 100kap

Ten antyoksydacyjny składnik znajduje się w każdej komórce i jest niezwykle ważny dla procesów energetycznych zachodzących w organizmie. Niedobór Koenzymu Q10 w organizmie zaczyna być zauważalny już około 30 roku życia, a osoby po 40 roku życia powinny przyjmować go regularnie. Wyjątkowa rola koenzymu Q10 polega więc na tym, że, z jednej strony, usprawnia pozyskanie energii użytecznej, z drugiej zaś, wspomaga ohroniać organizm przed niekorzystnymi skutkami przemian energetycznych. Z uwagi na charakter deficytowy, w efekcie postępującego procesu starzenia, nieracjonalnej diety, niehigienicznego trybu życia i wzmożonej aktywności ruchowej, często dochodzi do przewlekłych ukrytych niedoborów koenzymu Q10, które negatywnie wpływają na ludzki organizm.

Porcja: 1 kap


Porcji w opakowaniu:
100

Opakowanie: 100 kap

Wartość odżywcza: 1 kapsułka

  • Koenzym Q10: 100 mg

Składniki:Organiczny olej sojowy, otoczka kapsułki: żelatyna, nośnik: żółty wosk pszczeli, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, woda oczyszczona, emulgator: lecytyna sojowa, naturalny żółty barwnik: koncentrat oleju Annatto.

Sposób użycia: Jedna kapsułka dziennie.

Ostrzeżenia: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne.

Recenzje produktu


Dodaj recenzję

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. *

Swanson - CoQ10 100mg 100kap

Swanson - CoQ10 100mg 100kap

Koenzym Q10 w kapsułkach.

Podobne produkty