Koenzym Q10

Nowy Swanson - CoQ10 100mg 100kap
(Na podstawie 0 Recenzji)

  Swanson - CoQ10 100mg 50kap

  39,00 zł

  Koenzym Q10

  • Inpost kurier: od 10 zł!
  • Poczta Polska ekonomiczna: 10 zł
  • Odbiór osobisty: Darmowy
  • Wysyłka zagraniczna

  Opis produktu


  Swanson - CoQ10 100mg 50kap

  Ten antyoksydacyjny składnik znajduje się w każdej komórce i jest niezwykle ważny dla procesów energetycznych zachodzących w organizmie. Niedobór Koenzymu Q10 w organizmie zaczyna być zauważalny już około 30 roku życia, a osoby po 40 roku życia powinny przyjmować go regularnie. Wyjątkowa rola koenzymu Q10 polega więc na tym, że, z jednej strony, usprawnia pozyskanie energii użytecznej, z drugiej zaś, wspomaga ohroniać organizm przed niekorzystnymi skutkami przemian energetycznych. Z uwagi na charakter deficytowy, w efekcie postępującego procesu starzenia, nieracjonalnej diety, niehigienicznego trybu życia i wzmożonej aktywności ruchowej, często dochodzi do przewlekłych ukrytych niedoborów koenzymu Q10, które negatywnie wpływają na ludzki organizm.

  Porcja: 1 kap


  Porcji w opakowaniu:
  50

  Opakowanie: 50 kap

  Wartość odżywcza: 1 kapsułka

  • Koenzym Q10: 100 mg

  Składniki:Organiczny olej sojowy, otoczka kapsułki: żelatyna, nośnik: żółty wosk pszczeli, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, woda oczyszczona, emulgator: lecytyna sojowa, naturalny żółty barwnik: koncentrat oleju Annatto.

  Sposób użycia: Jedna kapsułka dziennie.

  Ostrzeżenia: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne.

  Recenzje produktu


  Na razie nie dodano żadnej recenzji.

  Dodaj recenzję

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany. *

  Swanson - CoQ10 100mg 50kap

  Swanson - CoQ10 100mg 50kap