Odzież

Odzież

Nasza lokalizacja

Odzież Trec to idealny ubiór dla każdego bywalca siłowni. Znany producent suplementów firmuje swoją marką ubrania przeznaczone nie tylko do treningu, ale również te, które sprawdzą się na co dzień jako dodatek do sportowych stylizacji. Zarówno dobór materiałów jak i wzornictwo idzie w parze z aktualnymi trendami i nie ustępuje jakością produktom innych rozpoznawalnych marek odzieżowych. Wygodny fason sprawia, że odzież Trec nie krępuje ruchów w trakcie wykonywania ćwiczeń, a oddychające dzianiny zapewniają komfort termiczny.

W naszej ofercie dysponujemy odzieżą Trec zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Bogata tabela rozmiarów pozwala na dobór stroju do każdej sylwetki.

Odzież Brak produktów w kategorii

Podkategorie

  • Trec Wear posiada swoją serię o nazwie Trec Girl, dedykowaną tylko kobietom. Znajdziesz w niej bluzy, tank topy, koszulki, legginsy oraz wiele innych rodzajów ubrań. Trec Wear znany jest z profesjonalnego podejścia do produkcji swoich rzeczy, przez co kupując odzież tej marki masz pewność, że otrzymasz produkt wysokiej jakości. Wszystkie ubrania Trec Wear produkuje w Polsce, dzięki czemu kupując te rzeczy, wspierasz polskich producentów.
  • Trec Wear to ceniona marka, która produkuje odzież do treningu oraz casual'ową. Znajdziesz w jej ofercie bluzy, tank topy, koszulki, legginsy oraz wiele innych rodzajów ubrań. Trec Wear znany jest z profesjonalnego podejścia do produkcji swoich rzeczy, przez co kupując odzież tej marki masz pewność, że otrzymasz produkt wysokiej jakości. Wszystkie ubrania Trec Wear produkuje w Polsce, dzięki czemu kupując te rzeczy, wspierasz polskich producentów.