Trec - Creatine 100% 300g

38,00 zł

Ilość

Dodaj do listy życzeńTREC - Creatine 100% 300g

Monohydrat kreatyny jest to kombinacja cząsteczek kreatyny i wody.
Monohydrat kreatyny jest jednym z najbardziej powszechnych i popularnych form kreatyny na całym świecie. Od wielu lat jest stosowany w suplementacji osób aktywnych fizycznie jak i zawodowych sportowców. Kreatyna wiąże i zatrzymuje wodę w komórkach, co przyczynia sie do wzrostu siły a także wspomaga procesy regeneracyjne. 

Stosowanie kreatyny prowadzi do:

  • zwiększenia masy mięśniowej - kreatyna sprzyja przyrostowi beztłuszczowej masy ciała, średnio w ilości od 0,9 do 1,8 kg w ciągu 4-12 tygodni treningu. Oczywiscie wartości te różnią się w zaleznosci od płci, ze względu na rózne poziomy hormonów kobiet i mężczyzn.
  • przyrostu siły - jest to związane z wpływem kreatyny na proces rozpadu węglowodanów w mięśniach, co przekłada się bezpośrednio na większy zapas energii podczas intensywnego wysiłku;
  • wzrostu wytrzymałości (nawet do 15 proc.), a co za tym idzie - poprawy wydajności treningowej;
  • zwiększonej regeneracji po treningu w wyniku redukcji zakwaszenia mięśni i normalizacji poziomu pH.

Kreatynę sportowcy stosują od kilkudziesięciu lat, a od lat 90 ubiegłego wieku cieszy się stale rosnąca popularnością.
Kreatyna jest jednym z suplementów typu "must have", jeżeli nie wiesz od czego zacząć swoją przygode z suplementacja, to kreatyna będzie strzałem w dziesiatke!
Stosują ją miliony, zarówno amatorzy jak i zawodowcy.
Stosując kreatynę osiągasz lepsze rezultaty sportowe i bardziej atletyczną sylwetkę.

W celu osiągnięcia trwałych efektów kreatynę najlepiej łączyć w jednym cyklu z: odżywką białkową, węglowodanowo - białkową, glutaminą, HMB lub aminokwasami.

Skład:
Porcja: 5 g

Porcji w opakowaniu: 60
Opakowanie: 300 g

Wartość odżywczaw 1 porcji
Monohydrat kreatyny3,82g
Cytrynian trójsodowy1,09g
Witamina C90mg

Dawkowanie:
Preparat należy stosować 2 x dziennie po jednej porcji ( 5 g). W dni treningowe: Pierwszą porcję należy przyjąć 30 min przed treningiem, drugą porcję bezpośrednio po treningu. W dni nietreningowe: Pierwszą porcje 15 min przed śniadaniem, drugą 15 min przed kolacją. Porcje kreatyny najlepiej przyjmować rozpuszczając ją w wodzie lub soku (w ok. 250 ml). Preparat najlepiej łączyć w jednej porcji z dekstrozą (ok.30g). Zaleca się stosowanie preparatu przez okres 4-6 tygodni po którym powinien wystąpić okres 3-4 tygodni przerwy w jego spożywaniu.

Napisz opinię

Trec - Creatine 100% 300g

Trec - Creatine 100% 300g

Napisz opinię