Trec - Dextrose Powder 500g

Wyprzedaż!
Trec - Dextrose Powder 500g
23,00 zł

Ilość

Dodaj do listy życzeń

TREC - Dextrose - 500g

Dekstroza jest uznawana za jeden z najlepszych transporterów kreatyny Swoją popularność wśród zawdzięczna stosowaniu jej przez osoby uprawiające kulturystykę i trenujących sporty siłowe. Dekstroza i jest cukrem prostym, działającym podobnie do glukozy – zwiększa ona bilans energetyczny organizmu.

Dzięki stosowaniu dekstrozy ulegają zwiększeniu nie tylko zasoby energetyczne, ale także wytrzymałość treningowa i wydolność. Dekstroza jest jednym z suplementów węglowodanowych typu carbo, które przede wszystkim stosuje się w czasie wysiłku beztlenowego (trening siłowy, interwały) lub tlenowego (jazda na rowerze, pływanie, bieganie). Z powodzeniem można ją stosowac również  po treningu.
Po spożyciu dekstrozy w organizmiepodnosi się poziom cukru we krwi, a to stymuluje trzustkę do wydzielania insuliny,czyli hormonu anabolicznego. Insulina ma za zadanie zmieniejszyć poziom cukru we krwi. Wyłapuje cząsteczki glukozy i dostarcza je do mięśni oraz wątroby, tam są magazynowane w postaci glikogenu. Dzięki temu mięśnie mają większą siłę i wytrzymałość. Razem z cukrami, insulina transportuje do mięśni kreatynę i aminokwasy.

Skład:
Porcja: 25 g

Porcji w opakowaniu: 20
Opakowanie: 500 g

Wartość odżywczaw 1 porcji
Wartość energetyczna100 kcal
Białko0 g
Tłuszcze0 g
Węglowodany25 g
Dekstroza25 g

Dawkowanie:
1 porcję należy stosować rano po przebudzeniu oraz bezpośrednio po treningu, rozpuszczając ją w szklance wody.
Chcąc uzyskać lepsze efekty w tworzeniu masy mięśniowej, pożądane jest łączenie dekstrozy z kreatyną, peptydem glutaminy, oraz białkiem serwatkowym.

Napisz opinię

Trec - Dextrose Powder 500g

Trec - Dextrose Powder 500g

Napisz opinię