Odżywki węglowodanowe (carbo, vitargo, izotoniki)

Wyprzedaż Trec - Dextrose Powder 500g
(Na podstawie 0 Recenzji)

  Trec - Dextrose Powder 500g

  23,00 zł


  • Inpost kurier: od 10 zł!
  • Poczta Polska ekonomiczna: 10 zł
  • Odbiór osobisty: Darmowy
  • Wysyłka zagraniczna

  Opis produktu


  TREC - Dextrose - 500g

  Dekstroza jest uznawana za jeden z najlepszych transporterów kreatyny Swoją popularność wśród zawdzięczna stosowaniu jej przez osoby uprawiające kulturystykę i trenujących sporty siłowe. Dekstroza i jest cukrem prostym, działającym podobnie do glukozy – zwiększa ona bilans energetyczny organizmu.

  Dzięki stosowaniu dekstrozy ulegają zwiększeniu nie tylko zasoby energetyczne, ale także wytrzymałość treningowa i wydolność. Dekstroza jest jednym z suplementów węglowodanowych typu carbo, które przede wszystkim stosuje się w czasie wysiłku beztlenowego (trening siłowy, interwały) lub tlenowego (jazda na rowerze, pływanie, bieganie). Z powodzeniem można ją stosowac również  po treningu.
  Po spożyciu dekstrozy w organizmiepodnosi się poziom cukru we krwi, a to stymuluje trzustkę do wydzielania insuliny,czyli hormonu anabolicznego. Insulina ma za zadanie zmieniejszyć poziom cukru we krwi. Wyłapuje cząsteczki glukozy i dostarcza je do mięśni oraz wątroby, tam są magazynowane w postaci glikogenu. Dzięki temu mięśnie mają większą siłę i wytrzymałość. Razem z cukrami, insulina transportuje do mięśni kreatynę i aminokwasy.

  Skład:
  Porcja: 25 g

  Porcji w opakowaniu: 20
  Opakowanie: 500 g

  Wartość odżywczaw 1 porcji
  Wartość energetyczna100 kcal
  Białko0 g
  Tłuszcze0 g
  Węglowodany25 g
  Dekstroza25 g

  Dawkowanie:
  1 porcję należy stosować rano po przebudzeniu oraz bezpośrednio po treningu, rozpuszczając ją w szklance wody.
  Chcąc uzyskać lepsze efekty w tworzeniu masy mięśniowej, pożądane jest łączenie dekstrozy z kreatyną, peptydem glutaminy, oraz białkiem serwatkowym.

  Recenzje produktu


  Na razie nie dodano żadnej recenzji.

  Dodaj recenzję

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany. *

  Trec - Dextrose Powder 500g

  Trec - Dextrose Powder 500g