Kreatyny

Trec - Creatine 60kap
(Na podstawie 0 Recenzji)

  Trec - Creatine 60kap

  11,00 zł

  Kreatyny

  • Inpost kurier: od 10 zł!
  • Poczta Polska ekonomiczna: 10 zł
  • Odbiór osobisty: Darmowy
  • Wysyłka zagraniczna

  Opis produktu


  TREC - Creatine Micronized 200 Mesh 60kap

  Kreatyna to jeden z najczęściej używanych suplementów stosowanych w kulturystyce. Jest substancją podobną do białek, zbudowaną z trzech aminokwasów: metioniny, argininy oraz glicyny. Niewielkie ilości kreatyny przechowywane są w komórkach mięśniowych, a jej rola sprowadza się do wytwarzania i przenoszenia adenozynotrójfosforanu (ATP), tzw. głównej cząsteczki odpowiedzialnej za produkcję energii.

  Już po kilku dniach stosowania kreatyny, mięśnie stają się większe i bardziej "napompowane" - jest to efekt zwiększenia ilości kreatyny w mięśniu o około 50%. Dochodzi wtedy do szeregu reakcji, które powodują, że komórki mięśniowe wchłaniają więcej wody. Zwiększona objętość komórki wywołuje napięcie wewnątrzkomórkowe, a organizm odbiera to jako sygnał anaboliczny - tym samym pobudza mięśnie do przyrostu masy oraz siły. Efektem stosowania kreatyny jest natychmiastowa poprawa wydolności organizmu, dzięki której dłuższe, intensywniejsze treningi przyśpieszają budowanie mięśni oraz przyczynią się do zmniejszenia ilości tkanki tłuszczowej. Przy pierwszym cyklu kreatynowym można uzyskać od 4 do 6 kg beztłuszczowej masy mięśniowej. Warunkiem osiągnięcia takich efektów jest prawidłowa suplementacja kreatyny.

  Należy pamiętać, że kreatyna jest silnie działającym środkiem anabolicznym (pobudzającym do budowania mięśni), ale nie zawiera w sobie substancji budujących. Niezbędne jest zatem łączenie kreatyny z takimi preparatami jak białko (najlepiej serwatkowe) czy L glutamina lub peptyd glutaminy, które są podstawowym budulcem mięśni. Bardzo dobre efekty uzyskuje się również podczas łączenia kreatyny z silnym antykatabolicznym preparatem jakim jest HMB.

  Sposób w jaki można zwiększyć skuteczność działania kreatyny :
  - stosowanie kreatyny razem z cukrem "dekstrozą", aby zwiększyć wydzielanie insuliny, która ""wtłacza"" kreatynę do komórek mięśniowych
  - picie dużych ilości wody (do 3 litrów dziennie)
  - zmniejszenie spożycia tłuszczy, gdyż tłuszcz w pożywieniu utrudnia wchłanianie kreatyny
  - unikanie stosowania napojów zawierających kofeinę i guaranę
  - przyjmowanie odpowiedniej dawki magnezu i lecytyny, które są podstawowym źródłem organicznego fosforu
  - spożywanie kreatyny na "pusty" żołądek
  - dostarczenie do organizmu takich pierwiastków jak: chrom, cynk , wanad ponieważ ich niedobór wpływa niekorzystnie na magazynowanie kreatyny przez komórki mięśniowe
  - prawidłowe dostarczanie antyoksydantów oraz kompleksu witamin z grupy B.

  Skład:
  Porcja: 5 kap.
  Porcji w opakowaniu: 12
  Opakowanie: 60 kap.

  Wartość odżywczaw 1 porcji
  Wartość energetyczna4 kcal
  Białka0,56 g
  Tłuszcze0 g
  Węglowodany0 g
  Błonnik0 g
  Sód0 g
  Monohydrat Kreatyny3,95 g

  Dawkowanie:
  1 porcję popić 300 ml wody. W zależności od zapotrzebowania stosować 2–3 porcji dziennie. W dni treningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja 30 min. przed treningiem, III porcja bezpośrednio po treningu. W dni nietreningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja pomiędzy posiłkami, III porcja przed snem.

  Recenzje produktu


  Na razie nie dodano żadnej recenzji.

  Dodaj recenzję

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany. *

  Trec - Creatine 60kap

  Trec - Creatine 60kap