BCAA

BCAA

Katalog

Smak

BCAA - czyli branched chained amino acids - jest grupą związków, które znacząco poprawia szybkość regeneracji organizmu po wzmożonym wysiłku fizycznym. Ponad 1/3 białek występujących w mięśniach złożonych jest z aminokwasów BCAA. W trakcie intensywnych ćwiczeń organizm często konsumuje je, po to by otrzymać dodatkowy zastrzyk energii. Dlatego też podczas treningu siłowego wskazane jest przyjmowanie BCAA w postaci suplementów.

Korzyści płynące ze stosowania BCAA

Działanie BCAA opiera się w głównej mierze na procesie antykatabolicznym. Powoduje to, że BCAA pomaga zmniejszyć utratę masy mięśniowej spowodowanej np. niskokaloryczną dietą. Ponadto wykazano, że przyjmowanie tego typu suplementów wpływa na stłumienie wydzielania serotoniny, co zmniejsza efekt psychicznego zmęczenia, jaki często można spotkać po intensywnym cyklu treningowym na siłowni.

BCAA – działanie

BCAA dostępne w naszym sklepie to produkty, które dodają energii i sprawiają, że nawet najbardziej zmęczone ciało szybko się regeneruje. To duży plus dla sportowców, którzy cenią sobie intensywny trening. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu na zakupy, które znacznie wspomogą Twój trening! Oferujemy produkty znanych producentów, między innymi: Trec, Real Pharm, Formotive oraz Olimp.

BCAA Jest 47 produktów

na stronę
Pokazuję 1 - 15 z 47 produktów