Trec - CM3 - blister 30 kap

11,00 zł

Ilość

Dodaj do listy życzeń
TREC - CM3 - blister 30kap

Od wielu lat kreatyna jest jedną z najbardziej popularnych i efektywnych substancji używanych w kulturystyce oraz innych sportach wyczynowych w okresie budowania siły i masy mięśniowej. W porównaniu do tradycyjnego monohydratu kreatyny, jabłczan kreatyny charakteryzuje się lepszą stabilnością (nie ulega szybkiemu rozkładowi w kwaśnym środowisku soku kwasu żołądkowego do bezskutecznej kreatyniny), oraz przyswajalnością (znacznie szybciej wchłania się do krwioobiegu) co powoduje, że znacznie większa dawka kreatyny magazynowana jest w komórce mięśniowej. W efekcie przyczynia się to do wykorzystywania przez organizm jeszcze większych dawek składników o działaniu anabolicznym i erogenicznym, co daje jeszcze lepsze efekty w przyroście siły i masy mięśniowej w porównaniu z tradycyjnym monohydratem kreatyny.

 

Preparat CM3 1250 należy do grupy dietetycznych środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego zaspokajających zapotrzebowanie organizmu przy intensywnym wysiłku fizycznym, zwłaszcza sportowców dyscyplin siłowych tj.: kulturystyka, podnoszenie ciężarów jak i dyscyplin szybkościowo - siłowych tj.: sporty walki czy biegi krótkodystansowe, w celu podwyższenia formy sportowej.

Skład:
Porcja: 4 kap.

Porcji w opakowaniu: 7
Opakowanie: 30 kap.

Wartość odżywczaw 1 porcji
Wartość energetyczna10,12kJ / 2,4kcal
Jabłczan kreatyny5000mg
Białko0,6g
Węglowodany0g
Tłuszcze0g

Dawkowanie:
1 porcja 2-3 x dziennie W dni treningowe : I porcja: 30 min przed śniadaniem, II porcja 30 minut przed treningiem, III porcja bezpośrednio po treningu. W dni nietreningowe: I porcja: 30 minut przed śniadaniem, II porcja 30 minut przed kolacją. Preparat należy popić wodą w ilości od 200 - 300ml.

Napisz opinię

Trec - CM3 - blister 30 kap

Trec - CM3 - blister 30 kap


Napisz opinię

Podobne produkty