Odżywki węglowodanowe (carbo, vitargo, izotoniki)  Jest 26 produktów.

Odżywki węglowodanowe to jeden z niezbędnych elementów właściwie skomponowanej diety suplementacyjnej. Węglowodany stanowią bowiem podstawowe źródło energii potrzebnej organizmowi podczas intensywnej aktywności fizycznej. W naszym asortymencie posiadamy szeroką paletę preparatów opartych na wielu różnych substancjach.

Carbo jest mieszanką wolno, średnio i szybko wchłanianych węglowodanów. Przedłuża czas aktywności fizycznej i zwiększa wytrzymałość mięśniową.

Jednym z wiodących producentów odżywek węglowodanowych jest Vitargo, którego specyfiki zyskały uznanie zarówno wśród osób uprawiających sporty siłowe, jak i tych zajmujących się jedynie rekreacyjną aktywnością fizyczną.

Napoje izotoniczne to w wielkim uproszczeniu woda z odpowiednio dobranymi proporcjami różnego rodzaju soli mineralnych, które wypłukiwane są z organizmu podczas intensywnego wysiłku. Ich stosowanie zaleca się głównie po treningu, ponieważ żołądek obciążony zbyt dużą ilością wody może negatywie wpływać na osiągane wyniki.

na stronę