Odżywki węglowodanowe (carbo, vitargo, izotoniki)

Odżywki węglowodanowe (carbo, vitargo, izotoniki)

Katalog

Smak

Odżywki węglowodanowe to jeden z niezbędnych elementów właściwie skomponowanej diety suplementacyjnej. Węglowodany stanowią bowiem podstawowe źródło energii potrzebnej organizmowi podczas intensywnej aktywności fizycznej. W naszym asortymencie posiadamy szeroką paletę preparatów opartych na wielu różnych substancjach.

Carbo jest mieszanką wolno, średnio i szybko wchłanianych węglowodanów. Przedłuża czas aktywności fizycznej i zwiększa wytrzymałość mięśniową.

Jednym z wiodących producentów odżywek węglowodanowych jest Vitargo, którego specyfiki zyskały uznanie zarówno wśród osób uprawiających sporty siłowe, jak i tych zajmujących się jedynie rekreacyjną aktywnością fizyczną.

Napoje izotoniczne to w wielkim uproszczeniu woda z odpowiednio dobranymi proporcjami różnego rodzaju soli mineralnych, które wypłukiwane są z organizmu podczas intensywnego wysiłku. Ich stosowanie zaleca się głównie po treningu, ponieważ żołądek obciążony zbyt dużą ilością wody może negatywie wpływać na osiągane wyniki.

Odżywki węglowodanowe (carbo, vitargo, izotoniki) Jest 21 produktów

na stronę
Pokazuję 1 - 15 z 21 produktów