Trec Whey 100 1500g

Obniżka!
Trec - Whey 100 1500g
139,00 zł 129,00 zł

Ilość

Dodaj do listy życzeńTREC NUTRITION - Whey 100 1500g

Trec Whey 100 w swoim składzie posiada koncentrat białka z serwatki, który jest najwyższej jakości. Dzięki temu jest świetnym źródłem białka zwierzęcego. Dodatkowo preparat ten w swoim składzie zawiera niezbędne aminokwasy, które uczestniczą w odbudowie tkanki mięśniowej. Należą do nich BCAA oraz LGlutamina. Preparat ten świetnie się rozpuszcza oraz wchłania, wpływając na rozbudowę włókien mięśniowych poprzez zachodzące procesy anaboliczne.

Pełnowartościowe białko

Trec Whey 100, który w swoim składzie posiada proteiny serwatkowe ma stężenie czystego białka przekraczającego 80 procent. Preparat ten ma w swoim składzie także ograniczone ilości tłuszczu oraz laktozy, co związane jest z procesem ultrafiltracji. Zabieg ten sprawia, że WHEY 100 staje się wysokooczyszczoną i niezwykle szybko działającą substancją, która dostarcza pełnowartościowych białek.

Czyste białko dla najlepszych efektów

Trec Nutrition Whey 100 to białko serwatkowe w czystej postaci, bez dodatkowych substancji, które wpływałyby na obniżenie jego zawartości w preparacie. Ten koncentrat jest niezwykle efektywnym preparatem zawierającym naturalne proteiny. Dzięki temu zapobiega niedoborom białka, którego ubytki obserwuje się podczas wzmożonego wysiłku fizycznego. Takie zjawisko obserwowane jest w kulturystyce, w sportach wyczynowych oraz podczas diet, bazujących na redukcji tkanki tłuszczowej. Ten składnik w postaci sypkiej posiada wysoką wartość biologiczną, na poziomie BV104, a także charakteryzuje się świetną rozpuszczalnością oraz czystością.

Skuteczne budowanie tkanki mięśniowej

Białko serwatkowe zawarte w Trec Whey 100 jest bardzo dobrze absorbowane przez tkanki ludzkiego organizmu. Aminokwasy o właściwościach anabolicznych natychmiast docierają do tkanki mięśniowej. Jednocześnie uwalniana jest L-leucyna, która zapoczątkowuje procesy anaboliczne. Dzięki szybkiemu napływaniu substancji budulcowych, pobudzana jest synteza białek zawartych w mięśniach, a tym samym zwiększa się ich siła nawet do 70 procent. Inne aminokwasy rozgałęzione oraz L Glutamina wpływają na zahamowanie negatywnych reakcji katabolicznych. Dzięki przewadze procesów anabolicznych, zaobserwujemy budowanie się masy mięśniowej.

Wybierz swój ulubiony smak

Warto zwrócić uwagę nie tylko na fakt, że Trec Nutrition Whey 100 to świetny preparat budulcowy, ale również niezwykle smaczny produkt. Ten preparat dostępny jest w wielu wariancjach smakowych, które są bardzo smakowicie dobrane i dopracowane. Między innymi dzięki temu jakość tego preparatu rośnie i w tyle pozostawia konkurencję.

Trec Whey 100 jest produktem dla każdej osoby, której zależy na dostarczaniu organizmowi odpowiedniej ilości białka. Dzięki zadbaniu o zbilansowaną ilość tego składnika, dbamy o wzrost aminokwasów i rozbudowanie mięśni.

Rozbudowa i regeneracja mięśni

WHEY 100 jest bogactwem substancji, które mają ogromny wpływa na rozbudowę tkanki mięśniowej oraz jej regenerację. Trec Nutrition Whey 100 powinno się spożyć do 1,5 h po zakończeniu ćwiczeń. Takie działanie gwarantuje, że mięśnie otrzymają ogromny impuls do rozrostu. Preparat ten sprawdzi się także w przypadku, kiedy zależy nam na zwiększeniu wartości kalorycznej oraz odżywczej posiłków. Dla osób, które mają wyraźnie wolniejszy metabolizm zaleca się przyjmowanie preparatu przed pójściem spać oraz pomiędzy posiłkami. Dzięki temu przyspieszamy metabolizm.

Skład:

Porcja: 30 g
Porcji w opakowaniu: 50
Opakowanie: 1500 g

Wartość odżywcza
w 1 porcji
Wartość energetyczna95kcal
Białko21,7g
Węglowodany1,7g
Tłuszcz0,2g
Koncentrat Białka Serwatki27,9g

* Skład może różnić się minimalnie w zależności od wariantu smakowego.

Dawkowanie:

1 porcję rozpuścić w 200 ml wody lub mleka, używając do tego szejkera lub miksera. W zależności od zapotrzebowania należy stosować 2-3 porcji dziennie. W dni treningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja do 1,5 godz. po treningu,
III porcja przed snem. W dni nietreningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja pomiędzy posiłkami III porcja przed snem.

Oceń 
2016-11-10

Dobre

Moim zdaniem to jest najlepsze białko, jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości.

  Napisz swoją opinię !

  Napisz opinię

  Trec Whey 100 1500g

  Trec Whey 100 1500g

  Napisz opinię

  Podobne produkty