Darmowy planer posiłków, meal planner dla zorganizowanych!

Dlaczego warto planować swoje posiłki?

Planowanie posiłków pozwala nam ustabilizować naszą dietę. Często bywa tak, że trzymamy się pewnych ram, które wskazują nam czy jemy za dużo, czy jemy za mało. Wydaje nam się wtedy, że wszystko jest dobrze, a jednak waga rośnie, bądź maleje lub nasz organizm wykazuje skutki niedoboru witamin lub minerałów.

Meal planner pozwala na spojrzenie na dietę w przeciągu całego tygodnia, dzięki temu możemy wychwycić dni w których nasze posiłki wymagają dopracowania. Przemyślana dieta pozwoli Ci cieszyć się lepszym zdrowiem, a także większą ilością pieniędzy w portfelu.

Oblicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne z naszym kalkulatorem: zobacz

Wpływ planowania posiłków na oszczędzanie

Im częściej chodzimy do sklepu, tym większa szansa, że sztab marketingowców zatrudniony w danej sieci osiągnie sukces! Nad tym, że kupisz więcej niż pierwotnie zakładasz pracują odpowiedni specjaliści. Sami w sobie jesteśmy często podatni na dodatkowe pokusy, nawet bez marketingowych działań. Zniwelowanie tego wszystkiego, poprzez rzadsze wizyty w sklepach pozwoli Ci zaoszczędzić dodatkowe pieniądze.

Organizacja posiłków, a czas

Jeżeli gotowanie nie jest u Ciebie pasją tak wielką, że nie możesz się bez niego obejść każdego dnia, pomyśl nad organizowaniem posiłków. Wiele potraw można przygotować równocześnie, a następnie zamknąć je w pojemnikach. W perspektywie roku, zaoszczędzając tylko 2 godziny w tygodniu na gotowaniu, uzbierasz w sumie 4 dni!

Pobierz planner