Kreatyny

Kreatyny

Nasza lokalizacja

Kreatyna poprawia siłę i wydolność naszego organizmu. Największa jej ilość znajduje się w mięśniach szkieletowych (95%), ale jest również obecna w innych częściach ciała. Jest to jeden z najlepiej przebadanych suplementów, którego pozytywne działanie zostało dowiedzione naukowo. Poza wzrostem siły i wydolności, przyczynia się ona również do szybszej budowy masy mięśniowej. Jej stosowanie jest polecane zarówno dla mężczyzn i kobiet trenujących - zarówno początkujących, jak i zaawansowanych.

Kreatyny Brak produktów w kategorii

Podkategorie

 • Monohydrat kreatyny to jedna z najbardziej upowszechnionych form tego związku chemicznego. Jak sama nazwa wskazuje w każda cząsteczka kreatyny jest połączona z jedną molekułą wody, co skutkuje powstaniem łatwo przyswajalnej substancji, która w praktyce zaczyna działać na organizm właściwie już po spożyciu.

  Rozwój masy mięśniowej

  Wiele osób przekonało się już, że stosowanie monohydratu kreatyny to jeden z najbardziej skutecznych sposobów na przyśpieszenie rozwoju masy mięśniowej. Oferowane przez nas produkty oprócz samej kreatyny zawierają również substancje pomocnicze, które dodatkowo wzmacniają ich działanie.

  Kreatyna – królowa suplementów

  Monohydrat kreatyny dostępny w naszej ofercie to substancja całkowicie bezpieczna, wybierana przez wielu sportowców. Odpowiednie i regularne zażywanie produktu znacznie zwiększa wydolność fizyczną, wspomaga budowanie masy mięśniowej, działa antykatabolicznie, poprawia wytrzymałość organizmu i większa siłę. Monohydrat kreatyny to suplementacja na miarę udanego treningu! Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu.
 • Stacki kreatynowe są to preparaty, które zawierają w sobie połączenie wielu form kreatyny, co zapewnia szybki wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej. Często zawierają dodatki różnych minerałów lub związków usprawniających przyswajanie kretyny. Stacki kreatynowe jako preparaty przedtreningowe zostają wzbogacone i inne suplementy np argininę, które zwiększają jakość treningu.
 • Kre-alkalyn, czyli buforowany monohydrat kreatyny. Taki zabieg miał zapewnić zmniejszoną konwersje kreatyny do nieaktywnej formy, czyli kreatyniny. W przypadku kre-alkalynu dawki są dużo mniejsze niż przy monohydracie (ok 2-5g). Kre-alkalyn nie powoduje zatrzymywania wody w przestrzeni międzykomórkowej. Stosowanie kre-alkalynu zapewni wzrost zarówno siły jak i suchej masy mięśniowej.
 • Chlorowodorek kreatyny jest jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie form kreatyn. Charakteryzuje się silną koncentracją, dzięki czemu już dawki rzędu 2-3 g dają pożądane efekty. Drugą cechą kretyny HCL jest jej wysoka stabilność biologiczna, oznacza to ze w minimalnym stopniu ulega ona przemianie do kreatyniny.
 • Jabłczan kretyny jest jednym z absolutnych "must have" każdej osoby trenującej. Tuż obok monohydratu jest najczęściej wybieraną formą kreatyny. Jabłczan kretyny jest połączeniem kretyny z kwasem jabłkowym w proporcji 1:3. Dzięki takiemu zabiegowi charakteryzuje się on bardziej ustabilizowaną strukturą niż tradycyjny monohydrat. Efekty w postaci beztłuszczowej masy mięśniowej są dużo lepsze pod względem optycznym niż na  monohydracie, ponieważ jabłczan kreatyny posiada mniejszą zdolność do zatrzymywania wody w przestrzeni międzykomórkowej.